Sponsor

Teknoloji Haberleri
oyun
 Araba Oyunları
reklam

Abone Olun

Yeni haberlerden ve özgün makalelerimizden ilk olarak siz haberdar olun:)

Haftanın Uygulaması ControlAir

ControlAir İndir

Editörün Seçtikeri

Laptop Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Nokia Lumia 620 Özellikleri

- 21 Nisan 2013 Pazar - 550

 

Apple ın iPhone ataklarından sonra Nokia da atağa geçti..Windows Phone olarak adlandırılan Nokia nın Lumia versiyonlarının sonuncusu olarak tanıtılan Lumia 620 nin genel özelliklerine bakalım….

Şu Şekilde Özelliklerini Sunabiliriz…

  • 1 GHz çift çekirdekli SnapDragon S4 işlemci, 5 MP otomatik odaklı kamera ve çok sayıda canlı renk seçeneği.
  • Nokia Lumia 620’lerin kapağındaki benzersiz çift renk özelliği, herkesin fark edeceği bir etki bırakacak şekilde harmanlanır.
  • Sadece Lumia kamerasında bulunan ve sabit fotoğraflara hareket katan Cinemagraph özelliği ile gülümsemeleri kahkahalara dönüştürün. Sadece bir fotoğraf çekin ve hareket katmak istediğiniz noktaları seçin. Sonra herkesi güldürmek için hareketli görüntüyü Facebook, Twitter veya diğer sosyal ağlarda yayınlayın.
  • Akıllı Çekim. Arkadaşlarınızın mükemmel karelerini çekin.
  • Nokia Bilen Göz ile telefonu sadece yukarıda tutarak etrafınızdaki her şeyi görebilirsiniz. Mağazalar, restoranlar ve işletmeler gözünüzün önünde belirir. Varlığından bile habersiz olduğunuz yerler keşfedin. Daha sonra değerlendirmeler, yol tarifleri ve bağlantılar görmek için ekrana dokunun.
  • Renk seçin. İki renk seçin. Mat veya parlak katmanların nasıl göründüğünü inceleyin. Lumia 620’nizi kişiselleştirin.
  • Outlook, Word, Excel ve PowerPoint ile hareket halindeyken çalışın. Önemli dosyalarınızı parmak uçlarınız kadar yakınınızda tutmak için SkyDrive aracılığıyla senkronize edin.

Microsoft Office’i çalışırken görün

Bilen Göz
nokia620.fw

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan Nokia Asha 302 başlıklı nokia asha 302 fiyatları ve nokia asha 302 yorumları konularında bilgi veren bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yazın

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*