Sponsor

Bumerang - Yazarkafe

Anket

Hangi Tarayıcıyı Tercih Ediyorsunuz?

Sonucları Gör

Loading ... Loading ...

HTML Arşivi

TEKNOABİ > Telefon > Nokia Lumia 620 Özellikleri

Nokia Lumia 620 Özellikleri

Nokia Lumia 620 Özellikleri

  Apple ın iPhone ataklarından sonra Nokia da atağa geçti..Windows Phone olarak adlandırılan Nokia nın Lumia versiyonlarının sonuncusu olarak tanıtılan Lumia 620 nin genel özelliklerine bakalım…. Şu Şekilde Özelliklerini Sunabiliriz… 1 GHz çift çekirdekli SnapDragon S4 işlemci, 5 MP otomatik odaklı kamera ve çok sayıda canlı renk seçeneği. Nokia Lumia 620’lerin kapağındaki benzersiz çift renk […]

21 Nisan 2013 Pazar - 450 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 

Bumerang - Yazarkafe

 

 

Apple ın iPhone ataklarından sonra Nokia da atağa geçti..Windows Phone olarak adlandırılan Nokia nın Lumia versiyonlarının sonuncusu olarak tanıtılan Lumia 620 nin genel özelliklerine bakalım….

Şu Şekilde Özelliklerini Sunabiliriz…

  • 1 GHz çift çekirdekli SnapDragon S4 işlemci, 5 MP otomatik odaklı kamera ve çok sayıda canlı renk seçeneği.
  • Nokia Lumia 620’lerin kapağındaki benzersiz çift renk özelliği, herkesin fark edeceği bir etki bırakacak şekilde harmanlanır.
  • Sadece Lumia kamerasında bulunan ve sabit fotoğraflara hareket katan Cinemagraph özelliği ile gülümsemeleri kahkahalara dönüştürün. Sadece bir fotoğraf çekin ve hareket katmak istediğiniz noktaları seçin. Sonra herkesi güldürmek için hareketli görüntüyü Facebook, Twitter veya diğer sosyal ağlarda yayınlayın.
  • Akıllı Çekim. Arkadaşlarınızın mükemmel karelerini çekin.
  • Nokia Bilen Göz ile telefonu sadece yukarıda tutarak etrafınızdaki her şeyi görebilirsiniz. Mağazalar, restoranlar ve işletmeler gözünüzün önünde belirir. Varlığından bile habersiz olduğunuz yerler keşfedin. Daha sonra değerlendirmeler, yol tarifleri ve bağlantılar görmek için ekrana dokunun.
  • Renk seçin. İki renk seçin. Mat veya parlak katmanların nasıl göründüğünü inceleyin. Lumia 620′nizi kişiselleştirin.
  • Outlook, Word, Excel ve PowerPoint ile hareket halindeyken çalışın. Önemli dosyalarınızı parmak uçlarınız kadar yakınınızda tutmak için SkyDrive aracılığıyla senkronize edin.

Microsoft Office’i çalışırken görün

Bilen Göz
nokia620.fw

 

Bumerang - Yazarkafe

 

Bir Cevap Yazın

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*
  • Copyright © 2012 — 2014 Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.