Sponsor

 zombi oyunları
oyun
eticaret
Otoredi
instagram takipçi satın al
 Araba Oyunları

Abone Olun

Yeni haberlerden ve özgün makalelerimizden ilk olarak siz haberdar olun:)

Nisan Ayının Enleri

Editörün Seçtikeri

Laptop Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz
Bumerang - Yazarkafe

FIFA 2013 Tuş Ayarları(RESİMLİ ANLATIM)

- 07 Şubat 2013 Perşembe - 1767

 

Fifa 2013 ün tuş kombinasyonlarının farklı olması nedeniyle yaşadığımız sorunları küçük ayarlar ile ayarlayabileceğiz.Aşağıda resimlerdeki adımları teker teker uygulayın ve ayarlarınız alışık olduğumuz ayarlara dönsün…:)

1-Öncelikle resimdede görüldüğü gibi Keyboard + Mouse ve Keyboard seçeneklerinden Keyboard Only'i seçiyoruz.

1-Öncelikle resimdede görüldüğü gibi Keyboard + Mouse ve Keyboard seçeneklerinden Keyboard Only’i seçiyoruz.

[sociallocker]

2- Bu adımda ise Alternate seçeneğini seçiyoruz. Controls'e girdikten sonra bu bölüme gelmek için "e" veya "w" tuşunu kullanın.

2- Bu adımda ise Alternate seçeneğini seçiyoruz. Controls’e girdikten sonra bu bölüme gelmek için “e” veya “w” tuşunu kullanın.

[/sociallocker]

3- Oyundaki tuş kombinasyonunu resimdeki gibi değiştiriyoruz. Eğer değişimi bu şekilde yaparsanız FIFA 12/PES12'deki genel ayarlar gibi olacaktır.

3- Oyundaki tuş kombinasyonunu resimdeki gibi değiştiriyoruz. Eğer değişimi bu şekilde yaparsanız FIFA 12/PES12’deki genel ayarlar gibi olacaktır.

4- Gelen şıklardan en üsttekini seçiyoruz ve oyuna başlıyoruz. Eğer oyundan çıkıp tekrar girdiğinizde tuş kombinasyonları değiştiyse bu adımları tekrar uygulayın.

4- Gelen şıklardan en üsttekini seçiyoruz ve oyuna başlıyoruz. Eğer oyundan çıkıp tekrar girdiğinizde tuş kombinasyonları değiştiyse bu adımları tekrar uygulayın.

İçeriğin bir kısmı alıntıdır.

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan adlı bir önceki yazıyı inceleyebilir veya yine bu kategoride yer alan bir sonraki yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yazın

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*